სანდრო გეგეჭკორი ჯულიარდის სკოლაში ჩაირიცხა
სანდრო გეგეჭკორი, რომელსაც უკვე წლებია, რაც “ჯორჯიან მანგანეზი” მხარში უდგას, ნიუ-იორკის საშემსრულებლო ხელოვნების პრესტიჟულ სასწავლებელში - ჯულიარდის სკოლაში ჩაირიცხა.
სანდრო გეგეჭკორი, რომელსაც უკვე წლებია, რაც “ჯორჯიან მანგანეზი” მხარში უდგას, ნიუ-იორკის საშემსრულებლო ხელოვნების პრესტიჟულ სასწავლებელში – ჯულიარდის სკოლაში ჩაირიცხა.
“სანდრო გეგეჭკორი ერთ-ერთი გამორჩეული ახალგაზრდა პიანისტია, რომელსაც მუდმივად მხარდაჭერას ვუცხადებთ, მათ შორის, როდესაც აქვს გასვლითი კონცერტები ქვეყნის ფარგლებს გარეთ. ჩვენი კომპანიისთვის სანდრო განსაკუთრებით გამორჩეულია, რადგან მისი ბავშვობა და კარიერაში პირველი ნაბიჯები, სწორედ რომ ქალაქ ჭიათურას უკავშირდება. ჩვენ ვამაყობთ სანდროს წარმატებით და მომავალშიც გავაგრძელებთ მის მხარდაჭერას. აქვე უნდა აღინიშნოს, რომ სანდრო ნამდვილად არ არის ერთადერთი ახალგაზრდა, რომელსაც ჩვენი კომპანია გვერდში უდგას. გვინდა სანდრო იყოს ახალგაზრდებისთვის ერთგვარი სტიმული წარმატების მიღწევის გზაზე. მომავალი თაობის მხარდაჭერა აუცილებელია, ეს არის ყველაზე სწორი და გამართლებული ინვესტიცია, განსაკუთრებით ისეთი პატარა ქვეყანისთვის, როგორიც საქართველოა”,- ნიკოლოზ ჩიქოვანი, კომპანია „ჯორჯიან მანგანეზის’’ სპეციალური მმართველი.

Sandro Gegechkori enrolled in the Juilliard School
Sandro Gegechkori, who has been supported by Georgian Manganese for years, was enrolled in the prestigious New York performing arts school - the Juilliard School.
"Sandro Gegechkori is one of the outstanding young pianists whom we constantly support, including when he has concerts outside the country. For our company, Sandro is particularly outstanding, because his childhood and the first steps in his career are connected to the city of Chiatura. We are proud of Sandro's success and will continue to support him in the future. It should be noted here that Sandro is definitely not the only young man supported by our company. We want Sandro to be a kind of incentive for young people on the way to success. It is necessary to support the next generation, it is the most correct and justified investment, especially for a small country like Georgia", - Nikoloz Chikovani, special manager of Georgian Manganese.
The company will continue to support Sandro Gegechkori and other talented young people in the future.