ჯორჯიან მანგანეზმა ზესტაფონის სპორტულ სკოლას ძიუდოს ტატამი გადასცა
სპორტის განვითარების ხელშეწყობის მიზნით, კომპანია „ჯორჯიან მანგანეზმა“ სიმონ საყვარელიძის სახელობის ზესტაფონის სპორტულ სკოლას ძიუდოს ტატამი გადასცა.
სპორტის განვითარების ხელშეწყობის მიზნით, კომპანია „ჯორჯიან მანგანეზმა“ სიმონ საყვარელიძის სახელობის ზესტაფონის სპორტულ სკოლას ძიუდოს ტატამი გადასცა. ინიციატივა მიზნად ისახავს ახალგაზრდებისთვის თანამედროვე და უსაფრთხო სპორტული გარემოს შექმნას, რაც მათი პროფესიული ზრდისა და ჯანსაღი ცხოვრების წესის ჩამოყალიბებისთვის მნიშვნელოვანია.
„ჯორჯიან მანგანეზისთვის“ სოციალური პასუხისმგებლობა და ადგილობრივი საზოგადოების მხარდაჭერა ერთ-ერთი მთავარი პრიორიტეტია. სწორედ ამიტომ, კომპანია აქტიურად ერთვება ისეთ პროექტებში, რომლებიც ახალგაზრდების განვითარებას, განათლებასა და სპორტულ წინსვლას ემსახურება.
ტატამის გადაცემის ღონისძიებას ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის მერი ვასილ გველესიანი დაესწრო, რომელმაც მადლობა გადაუხადა კომპანიას მხარდაჭერისთვის და აღნიშნა, რომ აღნიშნული ინიციატივა მუნიციპალიტეტში ძიუდოსა და ზოგადად სპორტის განვითარების კიდევ ერთი მნიშვნელოვანი ნაბიჯია.

In order to promote the development of sports, the company "Georgian Manganese" donated a judo tatami to the Simon Sakvarelidze Zestaponi Sports School.
To support the development of sports, Georgian Manganese donated judo mats to the Simon Sakvarelidze Zestaponi Sports School. The initiative aims to create a modern and safe training environment for young athletes, which is essential for their professional growth and the promotion of a healthy lifestyle.
For Georgian Manganese, social responsibility and support for local communities remain among the company’s key priorities. That is why the company actively participates in projects that foster youth development, education, and sporting progress.
The handover ceremony was attended by Zestaponi Mayor Vasil Gvelesiani, who thanked the company for its support and noted that the initiative represents another important step in the development of judo and sports in general within the municipality.