ჭიათურაში LOUDspeakers-ის კონცერტი გაიმართა
ჭიათურაში LOUDspeakers-მა ღია ცისქვეშ სპეციალურად მოწყობილ სცენაზე სტუმრებს დაუვიწყარი შოუ შესთავაზა.
“საღამომ ყოველგვარ მოლოდინს გადააჭარბა. მადლობა ჭიათურას, მადლობა ფესტივალის ორგანიზატორებს და მსმენელს ასეთი ემოციებისთვის”, – განაცხადა ლევან ლაუდაძემ, LOUDspeakers-ის სოლისტმა.
Საკონცერტო საღამოები ჭიათურაში Adventure 2022-ის ფარგლებში გაიმართა.
ასევე, Adventure 2022-ის ფარგლებში, ფესტივალის დასკვნით საღამოს, ჭიათურელი მსმენელისა და ქალაქის სტუმრების წინაშე თანამედროვე ქართული მუსიკით Tamada წარსდგა.
საერთაშორისო ტურისტული ფესტივალი კომპანია „ჯორჯიან მანგანეზის“ და მისი ქვე-ბრენდის Imereti Tour-ის ინიციატივითა და ფინანსური მხარდაჭერით, უნიკალური ტურისტული შესაძლებლობების წარმოჩენას ემსახურებოდა, რომლებიც ჭიათურის მუნიციპალიტეტს აქვს. სამი დღის მანძილზე ფესტივალის სტუმრებს შესაძლებლობა მიეცათ სხვადასხვა ექსტრემალური სპორტის სახეობაში გამოეცადათ საკუთარი შესაძლებლობები.
ტურისტული ბანაკი, ნავებით შეჯიბრი ტბაზე, ველოგარბენი, სპელეოტურიზმი, მეკლდეურობა, ვია ფერატას შოუ, საკონცერტო საღამოები და ქორეოგრაფიული დადგმა მღვიმეში – ჭიათურაში აღმოჩენებით სავსე სამი დღე შედგა.

LOUDspeakers concert was held in Chiatura
In Chiathura, LOUDspeakers offered an unforgettable show to the guests on a specially arranged open-air stage.
"The evening exceeded all expectations. Thanks to Chiatura, thanks to the festival organizers and listeners for such emotions", said Levan Laudadze, the solist of LOUDspeakers.
Concert evenings were held in Chiatura within the framework of Adventure 2022.
Also, within the framework of Adventure 2022, on the final evening of the festival, Tamada performed modern Georgian music in front of Chiatura listeners and city guests.
The international tourism festival, with the initiative and financial support of the Georgian Manganese and its sub-brand Imereti Tour, served to present the unique tourism opportunities that Chiatura Municipality has. During three days, festival guests had the opportunity to try their abilities in various extreme sports.
A tourist camp, a boat race on the lake, a bicycle race, speleotourism, rock climbing, a Via Ferrata show, concert evenings and a choreographic performance in the cave - three days full of discoveries took place in Chiatura.